Kościuszki

Kościuszki
Kołobrzeg, Kościuszki 16

Kościuszki

Kołobrzeg, ul. Kościuszki 16

SPA SPA
plac zabaw plac zabaw
sala zabaw sala zabaw
zwierzęta domowe są akceptowane zwierzęta domowe są akceptowane
basen basen
siłownia siłownia
restauracja restauracja
winda winda
blisko plaży blisko plaży
blisko sklepu blisko sklepu
blisko centrum miasta blisko centrum miasta

Kołobrzeg Wybierz termin Liczba osób

Wybierz liczbę pokoi

Wybierz cenę

Przedział cenowy (za apartament)

Cechy apartamentu

Widok

Dodatkowe cechy

Dodatkowe wyposażenie

Łazienka

Kuchnia

Media

Łóżka - szczegóły

Parking

Proponujemy Państwu jeden z najbardziej prestiżowych obiektów w Kołobrzegu. Znajduje się on zarówno blisko plaży, jak i centrum miasta. Lokalizacja jest idealna zarówno dla turystów nastawionych na aktywny wypoczynek, jak i dla tych, którzy chcieliby się zrelaksować. W obiekcie znajdują się: gabinety odnowy i SPA, zespół basenów z hydromasażami i gejzerami wodnymi, grota solna, sala fitness, dobrze wyposażony pokój zabaw dla dzieci, minibasen oraz klub nocny, oraz kort do squsha. Z udogodnień nasi Goście mogą korzystać odpłatnie. 

W obiekcie znajduje się doskonała restauracja, która serwuje dania kuchni śródziemnomorskiej. 

Parking ogólnodostępny przed obiektem Diva w strefie płatnego parkowania, kilka wyznaczonych miejsc bezpłatnych bezpośrednio przed budynkiem od strony ul. Kasprowicza.   

Oferujemy Państwu możliwość wypożyczenia łóżeczka turystycznego, krzesełka do karmienia oraz wanienki za dodatkową opłatą w wysokości 30 zł za dobę.

Do wybranych apartamentów można przyjechać z psem. Dodatkowy koszt pobytu z pupilem to 40 zł/dzień. Gości, którzy planują pobyt z pieskiem, prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny z pracownikami biura lokalnego (numer telefonu znajdą Państwo na naszej stronie w zakładce KONTAKT).

Apartamenty są wyposażone w czystą pościel i ręczniki.

Oferujemy naszym gościom możliwość skorzystania z 10% zniżki na masaże, które są dostępne z dojazdem do apartamentu lub na miejscu przy ul. Jana Pawła II 22/2. Szczegóły dotyczące rezerwacji można znaleźć pod tym linkiem: link do szczegółów dotyczących zapisów. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu z naszym lokalnym biurem obsługi.

Orientacyjne odległości

plaża: 400 m

plaża dla psów: 5 km

sklep: 500 m

molo: 2 km

apteka: 300 m

dworzec: 1,5 km

Latarnia morska: 2,3 km

Katedra: 2 km

Oceanarium : 2,1 km

Miasto Myszy: 2,3 km

Muzeum Bursztynu: 1,1 km

Aleja Grabów: 1,8 km

Port Jachtowa: 2,2 km

Jeszcze chwilkę